MMOBOOST.cz

Pomoc

Jak mohu platit?
Způsoby doručení
Kontakt

Základní návody na aktivaci a stažení her:

Ke každému klíči obržíte návod, jak hru aktivovat. Tyto návodu se objeví v detailech objednávky po tom, co bude vyřízena a klíč bude doručen. Detaily Vašich objednávek naleznete v sekci Můj účet po přihlášení.

V našem e-shopu naleznete k zakoupení digitální (aktivační) klíče her a předplatných karet za exklusivní ceny. Objednáte originální klíč příslušné hry, nebo karty, který Vám oskenovaný doručíme na email do 30 minut, od přijetí platby. Hru si stáhnete z oficiálních stránek výrobce, vložíte klíč a můžete ihned hrát.

Krabice jsou přežitek

U většiny her ve chvíli kdy je nainstalujete z CD/DVD a aktivujete kod z obalu, tak v tu chvíli přestane ta hra být aktuální a DVD nosič s obalem jednoduše můžete vyhodit do koše protože už nemá praticky žádnou cenu. Hra se totiž aktualizuje přes internet a kdykoliv tu samou hru můžete znovu stáhnout na jakýkoliv počítač bez pomoci originálního nosiče DVD. Mimo to nosič DVD nemá věčnou trvanlivost, může se kdykoliv poškrábat, kod z obalu z průběhem času přestane být čitelný a hry nebo software se často aktualizují již jenom přes internet. Takže proč si neušetřit nervy s tím a hlavně penízky a rovnou nekoupit digitální (aktivační) klíče her od nás za zvýhodněné ceny.

Výhody nákupu digitálních klíčů:

Je to originál:

Nákupem digitálních (aktivačních) klíčů nic nerisukjete. Klíče pochází buď přímo od výrobců her a jsou určené předem k digitální distribuci - která je velmi popuplární na západě - anebo jsou to jednoduše scany originálnách krabic/obalů zakoupených mimo ČR a tudíž levněji.

Nikdy se neztratí:

Jakmile digitální (aktivační) klíče aktivujete tak už se zachová v paměti vašeho elektronického konta - např. Steam, EA, Battlenet

Klíč a hra s ním spojená je již na zavše Vaše:

Ano nikdo Vám už nemůže vzít Vaší hru, protože aktivační digitální klíč je zaregstrvaný na Vás a nikdo po Vás již ho nemůže aktivovat!

Je to levnější:

Jednak samotnou hru získáte většinou mnohem levnějí než v klasických kamenných nebo dalších internetových obchodech a jednal neplatíte za poštovné, takže opravdu hodně ušetříte - řádově i v desítkách procent.

Je to rychlejší:

Po platbě online aktivační klíče od nás získáte do 30 minut! Ani nejrychlejší kurýr Vám tu htu takto nedoručí. Hned jak dostanete kod emailem tak už ho můžete aktivovat a stahovat přes rychlé servery producenta samou hru.

Je to přehledné a jednoduché:

U každé hry u nás máte přímo popis jak se digitální klíč aktivuje - platformy Steam, EA Download, Battlenet a další. Návody k aktivaci na těchto platformách jsou k nalezení výše.

Jsme vždy s Vámi:

Jsme dostupní vždy na emailu a telefonu vysvětlit cokoliv čemu byste nerozuměli. 7 dní v týdnu před nákupem a po nákupu. Vždycky pomůžeme.

Proč MMOBoost?

Podle nás hraní počítačových her by neměl být luxusem, který mladí lidé často obchází nelegálním stahováním her z internetu. Proto jsme přišli s novou nabídkou, kde my ušetříme nemalé náklady na uskaldnění a distribuci fyzických kopií her a místo toho Vám doručíme samotný digitální klíč, který umožní plné legální stažení hry přímo z elektronické platformy vydavatele a majitele práv autorských daného produktu. Více informací o nás zde.

Co je to digitální klíč?

Digitální klíč je číselný kód, který se obvykle nalézá na předplacených kartách a slouží k prodloužení herního času.

Když si objednám digitální klíč za jak dlouho mi přijde?

Digitální klíč Vám naskenovaný pošleme emailem do 30 minut od příjetí Vaší platby. Zároveň Vám bude zpřístupněn v administraci, do které se můžete přihlásit s údaji, které Vám byly zaslány na e-mail při dokončení Vaší první objednávky v našem e-shopu.

Lze digitální klíč reklamovat?

Nelze - ve chvíli, kdy Vám bude klíč odeslán ztrácíte možnost, vzhledem k povaze produktu, vrátit zboží bez udání důvodu. V případě, že je Váš klíč nefunkční se obraťte na nás e-mailem, zjistíme příčinu nefunkčnosti Vašeho kódu a určíme další postup, který povede k oboustranné spokojenosti.

Objednal jsem si klíč, ale na e-mail mi nepřišel

V tomto případě je možné že tento e-mail zadržel Váš spam filtr, nebo máte plnou e-mailovou schránku. Pokud je tomu tak a nemáte klíč na svém e-mailu přihlašte se na mmoboost.cz/customer/account ,kde klíč naleznete v historii objednávek.

Legendy ikon u jednotlivých her v eshopu:

Digitáloní produkt Digitální Produkt: Stažení hry přímo ze serverů vydavatele hry. Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecnýh podmínek daného produktu.

steam Stahuj přes Steam: Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC). Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

EA Stahuj přes EA Download: Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci EA Download Manager (EADM) a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní EA download manažeru. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální EA Download Manager, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na „Aktivace“ a zadejte Váš klíč. Aplikace EA Download Manager je zdarma ke stažení.

Battle.net Stahuj přes Battle.net: Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battlenetu (www.battle.net - oficální platforma vydavatele Blizzard Entertainment), který Vám umožní hrát na oficiálních Battlenet serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

DigiTopCD Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro DigiTopCD (digitopcd.cz), který Vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes toto rozhraní.
Pro aktivaci našeho klíče přes DigiTopCD si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a obdržený klíč aktivujete. Poté hru máte k dispozici pod svým účtem ke stažení.

Česká lokalizace: Stažená verze hry obsahuje kompletní nebo částečnou češtinu - obvykle rozhraní hry je v češině, audio je podložené českými titulkami.

Ruská lokalizace: Stažená verze hry obsahuje kompletní nebo částečnou ruštinu.

Anglická lokalizace: Stažená verze hry obsahuje anglickou lokalizaci.

Expresní dodávka: Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry je na skladě a doručí se Vám okamžitě po Vašem zaplacení přes online platební bránu (např. přes PayPal, GoPay, SuperCash, debetní karty apod.).

Doručení do 24 hodin: Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry obdržíte nejpozději 24 hodin po zaplacení objednávky.

Hra ještě nevyšla. Klíče budou doručeny nejpozději v den oficiálního vydání hry.

Facebook
Kontakt
Mail
info@mmoboost.cz
Telefon
799 50 20 60
Pomoc
mmoboostcz
Pomoc
Podpora online:
PO-NE: 11:00-20:00
Objednávky jsou vyřizovány NONSTOP
Heureka
Ověřeno zákazníky
Powered by
activkommunication.cz

progresbar
Prosím čekejte...