Omlouváme se, dočasně z technických důvodu nelze provést objednávku. Děkujeme za pochopení.


Velkoobchod Key4You

Velkoobchod Key4You je služba, která vznikla za účelem spolupráce s podniky, podnikateli nebo začínajícími či potencionálními podnikateli. Tato služba je především zaměřena na podporu a usnadnění jejich práce, orientace na trhu her, ušetření sil, a především spousty peněz.


Naše velkoobchodní spolupráce je na vysoké technické úrovni, prověřena léty provozu a vývojem vlastního systému pro realizaci objednávek, aj. Můžeme Vám tedy nabídnout plně fungující e-shop, realizovaný přímo na míru a dle Vašich požadavků.


Základní modely nabízené velkoobchodní spolupráce:

  • Registrace jako velkoobchodník, umožňující přístup na velkoobchod, kde nakupujete ze svého přednabitého kreditu za velkoobchodní ceny.
  • Pronájem a implementace automatického systému pro vyřizování objednávek. To znamená, že na Váš eshop si jednoduše implementujete daný systém, který se po přijetí platby od Vašeho zákazníka napojí na náš sklad a produkt mu zašle pod Vaší hlavičkou. Nemusíte se tedy starat o naskladňování produktů, vyřizování objednávek, aj.
  • Kompletní řešení pro nové partnery na trhu. Tato možnost nabízí kompletní výrobu a pronájem eshopu s automatizovaným systémem pro přidávání nových produktů, vyřizování objednávek, zřízení platební brány aj.


Z naší nabídky tedy vyplývá, že u nás najdete jak formu klasického manuálního nákupu za velkoobchodní ceny, tak dropshipping a kompletní řešení eshopu.


Námi nabízené a zde uvedené druhy spolupráce jsou pouze základními modely. Po domluvě jsme schopni a ochotni se přizpůsobit všem vašim návrhům a požadavkům.


Pro bližší informace či zahájení spolupráce nás kontaktujte.


Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!