Kontakt

O NÁS, NAŠICH SLUŽBÁCH A NÁKUPU

MMOBoost.cz je internetový obchod pro prodej digitálních klíčů ke hrám a softwaru od roku 2009. Všechny klíče pochází z originálních krabicových balení těchto produktů. Již od svého vzniku MMOBoost nabízí především kvalitní zákaznickou podporu. Hraní počítačových her by nemělo být luxusem, který mladí lidé často obchází nelegálním stahováním her z internetu. Proto jsme přišli s novou nabídkou, kde my ušetříme nemalé náklady na uskladnění a distribuci fyzických kopií her a místo toho Vám doručíme samotný digitální klíč, který umožní plné legální stažení hry přímo z elektronické platformy vydavatele a majitelem autorských práv daného produktu.

Kontakt

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na live chatu přímo zde na stránce. Jsme zde pro Vás od 11:00 do 20:00 každý den a rádi odpovíme na vaše dotazy. Dále je nás možné kontaktovat emailem, telefonem, či na Facebooku.

Zákaznické oddělení
Email: info@mmoboost.cz
Telefon: 799 50 20 60
Facebook: mmoboost
Zákaznická podpora (chat): Je umístěna v pravém panelu e-shopu.

Objednávky jsou vyřizovány také mimo pracovní dobu, pracovní doba se tedy vztahuje jen pro vyřizování dotazu a je následující:
PO-NE: 11:00-20:00

Aktiv Communication s.r.o.
Holečkova 789/49
Smíchov, Praha 5
150 00, Česká Republika

IČO: 01663569
DIČ: CZ01663569

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.