Omlouváme se, dočasně z technických důvodu nelze provést objednávku. Děkujeme za pochopení.

Vysvětlivky ikonek

Kde klíč uplatnit

Zde naleznete seznam platforem a stránek pro uplatnění klíčů ke hrám. Daný klíč je určen právě na jednu z nich a nelze jej uplatnit jinde.
Přímé stažení
K registraci a stažení hry dojde přímo na oficiálních stránkách vydavatele hry. Je nutné se přihlásit, či si založit účet, pokud jej nemáte. Stahování není žádným způsobem omezené. Můžete kdykoliv hru znovu stáhnout. Výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecných podmínek daného produktu.

Origin
Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní Originu. Pro aktivaci stáhněte aplikaci Origin, vytvořte nový EA účet, nebo se přihlaste do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na "Redeem product code" a zadejte Váš klíč. Aplikace Origin je zdarma ke stažení zde: https://www.origin.com/irl/en-us/store/download

Steam
Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si stáhněte aplikaci Steam zde: http://store.steampowered.com/about/

Dále si vytvořte nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

Steam Gift
Gift se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si stáhněte aplikaci Steam zde: http://store.steampowered.com/about/

Dále si vytvořte nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na aktivační odkaz, přihlaste se a přijměte gift.

CSGO Skin Steam
Jedná se o herní předmět – skin, který je doručován prostřednictvím automatizovaného "trade" systému ve službě Steam. Pro využití skinu je zapotřebí mít na platformě Steam aktivovanou hru Counter Strike Global Offensive, detailní popis aktivace najdete ZDE. Prosím mějte na paměti, že je zapotřebí také splňovat jisté podmínky, ty jsou vždy uvedeny v popisu produktu ve zvýrazněné části.

Ubisoft Connect
K aktivaci klíče dojde na Ubisoft Connect, což je oficiální platforma vydavatele Ubisoft. To který Vám umožní hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní Ubisoft Connect. Ke každému Ubisoft Connect produktu je zároveň posílán originální downloader/instalátor pro hru.

Battle.net
Klíč uplatníte na www.battle.net což je oficiální platforma vydavatele Blizzard Entertainment, který Vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

Xbox
Klíče uplatníte na Vašem účtu u společnosti Microsoft. Doručený klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Playstation
Klíč je oficiální klíč pro Playstation Network(PSN) účty (www.playstation.com/cs-cz/). Klíč se aktivuje přes playstation accout či konzoli a umožní Vám aktivovat hry či služby spojené s vašim účtem.

DigiTopCD
Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro digitopcd.cz kde dojde ke stažení hry.

Pro aktivaci našeho klíče přes DigiTopCD si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a obdržený klíč aktivujete. Poté hru máte k dispozici pod svým účtem ke stažení.

GOG.com
Klíč je určený pro www.gog.com
Umožní Vám aktivovat a poté stáhnout hru, hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní GOG.com.

Pro aktivaci našeho klíče přes GOG.com si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte zde: https://www.gog.com/redeem
Poté hru najdete ke stažení ve vaší knihovně zde: https://www.gog.com/account

Retail
Tento produkt se zdá být ideálním pro hráče, kteří mají originální CD/DVD hry, ale jejich klíč (od CD nebo DVD) byl zablokován nebo odcizen. Vezměte na vědomí, že vydavatel hry nemusí podporovat přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů. Poskytnutý CD klíč pochází z originálního balení hry a Vy budete prvním vlastníkem tohoto CD klíče. Klíč lze použít popř. Pro volně staženou verzi hry z internetu.

ŠPIDLA DATA PROCESSING
Doručíme Vám odkaz na stažení zkušební verze hry ze stránek vydavatele, ve které klíčem aktivujete plnou hru.

Bethesda Launcher
Vlastní klient pro hry od Bethesdy? Není problém. Nadšenci Bethesdy mohou všechny označené produkty mít dostupné pomocí jednoho klienta. V tomto klientovi jdou aktivovat hry pouze od samotných vývojářů Bethesdy. Jeden vývojář, jeden klient.

Xbox Play Anywhere
Chceš mít hry dostupné pro více zařízení? Pak určitě přivítáš tuto možnost. Díky systému Xbox Play Anywhere si označené produkty můžeš zahrát na více zařízení a mít je k dispozici na více platformách.

Epic Games
Relativně nový klient se dostává rychle do popředí a v boji s konkurencí nabízí k aktivaci ty nejlepší herní počiny. Aktivace je však snadná jako u všech ostatních platforem. Stačí pouze stáhnout klienta, zadat klíč a nainstalovat hru.

Nintendo Switch
Fanoušci příručních herních konzolí jistě uvítají aktivaci produktů na Nintendo Switch. Žádné disky, žádné místo navíc. Jen rychlá aktivace pomocí klíče a okamžité hraní.

Nintendo 3DS
Drobná, skladovatelná a snadno přenositelná herní platforma. Přesně tak by se dalo charakterizovat zařízení Nintendo 3DS. Aktivace probíhá stejně snadno jako přenos celého herního zařízení.

Rockstar Games
Toto studio je proslaveno především svou sérií GTA. Studio bylo založeno na konci minulého století v USA a za tu dobu si získalo nejedno hráčské srdce. Všechny produkty s touto ikonkou je nutno aktivovat na webových stránkách social clubu

Wii U
Ti, kteří preferují Wii U si u nás také přijdou na své, jelikož nabízíme hry i k této platformě. Jedná se o herní konzoli od Nintenda a aktivace produktů je stejně jednoduchá, jako samotné hraní.

Jazyková lokalizace

Jaký jazyk bude ve hře k dispozici. Jelikož jsme český obchod, tak se snažíme o co nejvíce her v českém jazyce, ne vždy to je však možné. Věnujte tedy pozornost i této ikonce, ať na Vás pak hra nemluví jazykem, kterým nechcete :)
Česká lokalizace
Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci, a to buď dabing, nebo titulky. U některých produktů dodáváme instalaci české lokalizace zvlášť.

Anglická lokalizace
Produkt s tímto označením vystihuje Multijazykové verze, které obsahují vice jazykových mutací, avšak neobsahují a ani neposíláme k produktu českou lokalizaci.

Za jak dlouho doručíme

Ne vše je možné doručit ihned, zde naleznete za jak dlouho Vám klíč dorazí poté, co k nám dorazí Vaše platba.
Doručení ihned
Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry je přímo na našem skladě a doručí se Vám okamžitě po přijetí platby, v případě využití rychlých plateb je tedy klíč doručen ihned po objednávce.

Doručení do 24 H
Tento produkt je na externím skladě, po Vaší objednávce jej naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut/hodin, nikdy však nepřesáhne dobu 24 h od přijetí platby.

Předobjednávka
Tento produkt vám bude doručen nejpozději v den vydání.

Do jedné hodiny
Objednaný skin Vám bude doručen po kontaktování naší zákaznické podpory pomocí live chatu, a to nejpozději do jedné hodiny, a to po sdělení svého trade URL a čísla objednávky, z výše uvedených důvodů je toto možné pouze v pracovní době zákaznické podpory tzn. PO-NE: 11:00-20:00, v případě přetížení Steamu aj. technických problémů, které nejsme schopni ovlivnit, se může doba doručení prodloužit.

Ostatní

Digitální produkt
Jedná se o produkt, který je distribuován elektronicky v podobě aktivačního klíče, který uplatníte na dané platformě, která je u produktu uvedena. Nejedná se tedy o krabicovou verzi, vše Vám bude doručeno v elektronické podobě.

Benefit body
Za každý nákup získáváte 1 % hodnoty nákupu v podobě benefit bodů, které lze libovolně použít jako slevu na další nákupy. 1 benefit bod odpovídá 1 Kč. Benefit body získáte po vyřízení objednávky.