Omlouváme se, dočasně z technických důvodu nelze provést objednávku. Děkujeme za pochopení.

Vyberete
Dle vašich preferencí, chuti, nebo momentální nálady.

Koupíte
Náš web má snadný nákupní proces, a můžete použít mnoho platebních metod.

Přiřadíme Vám klíč
Klíč je unikátní identifikátor hry. To že jej vlastníte znamená, že vlastníte hru.

Aktivujete klíč
Herních platforem je mnoho, u všech Vás však provedeme jednoduchým návodem pro aktivaci.

Hrajete
Hra se sama stáhne a nainstaluje do vašeho počítače. Za chvíli hrajete :)


Celé to zabere jen pár minut.

Žádné balíčky, žádné čekání, žádné otravné CD.
Žijeme přece v 21. století


Pokud si přesto stále nejste jisti, jestli to
zvládnete, neváhejte kontaktovat naši podporu.

Výhody a často kladené otázky

Proč MMOBoost?
Hraní počítačových her by podle nás nemělo být luxusem, který lidé často obchází nelegálním stahováním her z internetu. Proto jsme přišli s novou nabídkou, kde ušetříme nemalé náklady na uskladnění a distribuci fyzických kopií her a místo toho Vám doručíme samotný digitální klíč, což je o dost levnější. Klíč umožní legální stažení hry přímo z elektronické platformy vydavatele a majitele práv autorských daného produktu.

Je to originál:
Nákupem digitálních (aktivačních) klíčů nic neriskujete. Klíče pochází přímo od výrobců nebo jejich distributorské sítě. Tímto je zaručena originalita, funkčnost a jistota nákupu.

Nikdy se neztratí:
Jakmile digitální (aktivační) klíče aktivujete, tak už se zachová v paměti vašeho elektronického konta - např. Steam, Origin, Battlenet.

Klíč a hra s ním spojená je již na navždy Vaše:
Ano nikdo Vám už nemůže vzít Vaši hru, protože aktivační digitální klíč je zaregistrovaný na Vás a nikdo po Vás již ho nemůže aktivovat!

Je to levnější:
Jednak samotnou hru získáte většinou mnohem levněji než v klasických kamenných nebo dalších internetových obchodech a jednak neplatíte za poštovné, takže opravdu hodně ušetříte – řádově i v desítkách procent.

Je to rychlejší:
Po platbě online aktivační klíče od nás získáte dle statusu uvedeného u produktu a to většinou IHNED po přijetí platby! Ani nejrychlejší kurýr Vám tu hru takto rychle nedoručí. Hned jak dostanete kód, tak už ho můžete aktivovat a stahovat přes rychlé servery distributora této hry. Záleží pak jen na rychlosti Vašeho připojení.

Je to přehledné a jednoduché:
U každé hry u nás máte přímo popis, jak se digitální klíč aktivuje na platformě Steam, Origin, Battlenet a dalších. Návody k aktivaci na těchto platformách jsou k nalezení také zde na stránkách.

Jsme vždy s Vámi:
Jsme dostupní na live chatu každý den v době od 11 do 20 hodin a můžeme Vám tak ihned zodpovědět na dotazy a vysvětlit cokoliv, čemu byste nerozuměli. Dále jsme k zastižení také na emailu a telefonu. Vždycky pomůžeme.

Co je to digitální klíč?
Digitální klíč je číselný kód, který slouží k aktivaci hry, či jiného produktu na určeném místě, což jsou dané platformy jako například Steam, Origin a další.

Když si objednám digitální klíč, za jak dlouho mi přijde?
Digitální klíč Vám doručíme IHNED po přijetí Vaší platby, pokud není uvedeno jinak. Naleznete jej v detailu Vaší objednávky ve Vašem osobním profilu zde na stránkách. Přihlášení probíhá pomocí údajů, pod kterými máte vytvořenou registraci.

Co mám dělat, když mi nepřišel klíč na email?
Přihlaste se na svůj profil, kde klíč naleznete v historii objednávek, v detailu dané objednávky. Z bezpečnostních a administrativních důvodů klíče emailem neposíláme. Na email zasíláme upozornění, že klíč byl doručen. Pokud email nedorazil, tak je možné že tento e-mail zadržel Váš spam filtr, nebo máte plnou e-mailovou schránku.

Lze digitální klíč vrátit?
Nelze – ve chvíli, kdy Vám bude klíč odeslán, ztrácíte možnost vzhledem k povaze produktu jej vrátit zboží bez udání důvodu. V případě, že je Váš klíč nefunkční se obraťte na nás e-mailem, zjistíme příčinu nefunkčnosti Vašeho kódu a určíme další postup, který povede k oboustranné spokojenosti.

Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo?
Nové heslo si můžete nechat zaslat na Váš email za pomocí funkce „Zapomněl jsem heslo“.